
Set Of Six Ceramic Fish Plates Set Of 6 By Kalalou
Every seaside retreat needs this set of six fish plates. Oblong plates in bright blues, reds, yellow, and green with scale and fin details go swimmingly with kitchen or coastal decor. Catch a set for yourself or reel one in for a friend.
Specifications
| Product Dimension: | 12.5" L x 5.5" W x 1" H |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Glazed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2256 |
| Product UPC: | 841628196566 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images




Set Of Six Ceramic Fish Plates Set Of 6 By Kalalou
Every seaside retreat needs this set of six fish plates. Oblong plates in bright blues, reds, yellow, and green with scale and fin details go swimmingly with kitchen or coastal decor. Catch a set for yourself or reel one in for a friend.
Specifications
| Product Dimension: | 12.5" L x 5.5" W x 1" H |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Glazed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2256 |
| Product UPC: | 841628196566 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Every seaside retreat needs this set of six fish plates. Oblong plates in bright blues, reds, yellow, and green with scale and fin details go swimmingly with kitchen or coastal decor. Catch a set for yourself or reel one in for a friend.
Specifications
| Product Dimension: | 12.5" L x 5.5" W x 1" H |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Glazed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2256 |
| Product UPC: | 841628196566 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























