
Set Of Four Stormwash Ceramic Mugs By Kalalou
Sip your best. This set of four ceramic mugs in Stonewash coordinates with other colors or stands alone. Grab a set as a hostess gift or wedding present.
Specifications
| Product Dimensions: | 5.5" x 4" x 4"t each |
| Product Color: | Blue |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Function: | Entertainment |
| Product SKU: | CTE1019K |
| Product UPC: | 841628112764 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 4 pieces. All the same. |
| Care Instructions - Dishwasher safe. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images




Set Of Four Stormwash Ceramic Mugs By Kalalou
Sip your best. This set of four ceramic mugs in Stonewash coordinates with other colors or stands alone. Grab a set as a hostess gift or wedding present.
Specifications
| Product Dimensions: | 5.5" x 4" x 4"t each |
| Product Color: | Blue |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Function: | Entertainment |
| Product SKU: | CTE1019K |
| Product UPC: | 841628112764 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 4 pieces. All the same. |
| Care Instructions - Dishwasher safe. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Sip your best. This set of four ceramic mugs in Stonewash coordinates with other colors or stands alone. Grab a set as a hostess gift or wedding present.
Specifications
| Product Dimensions: | 5.5" x 4" x 4"t each |
| Product Color: | Blue |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Function: | Entertainment |
| Product SKU: | CTE1019K |
| Product UPC: | 841628112764 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set includes 4 pieces. All the same. |
| Care Instructions - Dishwasher safe. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























