
Set Of Four Recycled Wood Nesting Rectangle Risers Set Of 4 By Kalalou
Set Of Four Recycled Wood Nesting Rectangle Risers Set Of 4 By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | Large: 18" x 5" x 7"t Medium: 16" x 5" x 6"t (2) Small: 6.5" x 5" x 4.5"t |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NMCC1336 |
| Product UPC: | 841628199116 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $97.95
-65%$97.95
$34.28More Images



Set Of Four Recycled Wood Nesting Rectangle Risers Set Of 4 By Kalalou
Set Of Four Recycled Wood Nesting Rectangle Risers Set Of 4 By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | Large: 18" x 5" x 7"t Medium: 16" x 5" x 6"t (2) Small: 6.5" x 5" x 4.5"t |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NMCC1336 |
| Product UPC: | 841628199116 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Set Of Four Recycled Wood Nesting Rectangle Risers Set Of 4 By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | Large: 18" x 5" x 7"t Medium: 16" x 5" x 6"t (2) Small: 6.5" x 5" x 4.5"t |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NMCC1336 |
| Product UPC: | 841628199116 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























