
Set Of Four Graphite Ceramic Mugs (Min 2) By Kalalou
Set Of Four Graphite Ceramic Mugs (Min 2) By Kalalou
Specifications
| Product Dimensions: | 5.5" x 3.5" x 3.5"t |
| Product Color: | Grey |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Matte |
| Function: | Mug |
| Product SKU: | CTE1027K |
| Product UPC: | 841628118858 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Dishwasher Safe |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $51.95
-65%$51.95
$18.18More Images


Set Of Four Graphite Ceramic Mugs (Min 2) By Kalalou
Set Of Four Graphite Ceramic Mugs (Min 2) By Kalalou
Specifications
| Product Dimensions: | 5.5" x 3.5" x 3.5"t |
| Product Color: | Grey |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Matte |
| Function: | Mug |
| Product SKU: | CTE1027K |
| Product UPC: | 841628118858 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Dishwasher Safe |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Set Of Four Graphite Ceramic Mugs (Min 2) By Kalalou
Specifications
| Product Dimensions: | 5.5" x 3.5" x 3.5"t |
| Product Color: | Grey |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Matte |
| Function: | Mug |
| Product SKU: | CTE1027K |
| Product UPC: | 841628118858 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Dishwasher Safe |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























