
Colorful Framed Geometric Prints Under Glass Set Of 4 By Kalalou
Take your geometry to the walls. This set of four colorful prints under glass features geometrical shapes that can be grouped or separated for a splash of color on any wall. All four frames are 16” square for easy arranging.
Specifications
| Product Dimension: | 16" L x 1" W x 16" H |
| Product Material: | Wood/Glass |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Gloss |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHH1508 |
| Product UPC: | 841628196887 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images

Colorful Framed Geometric Prints Under Glass Set Of 4 By Kalalou
Take your geometry to the walls. This set of four colorful prints under glass features geometrical shapes that can be grouped or separated for a splash of color on any wall. All four frames are 16” square for easy arranging.
Specifications
| Product Dimension: | 16" L x 1" W x 16" H |
| Product Material: | Wood/Glass |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Gloss |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHH1508 |
| Product UPC: | 841628196887 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Take your geometry to the walls. This set of four colorful prints under glass features geometrical shapes that can be grouped or separated for a splash of color on any wall. All four frames are 16” square for easy arranging.
Specifications
| Product Dimension: | 16" L x 1" W x 16" H |
| Product Material: | Wood/Glass |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Gloss |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHH1508 |
| Product UPC: | 841628196887 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























