
Set Of Four Black Ceramic Mugs (Min 2) By Kalalou
Set Of Four Black Ceramic Mugs (Min 2) By Kalalou
Specifications
| Product Dimensions: | 5" x 3" x 3.5"t |
| Product Color: | Black |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Matte |
| Function: | Mug |
| Product SKU: | CTE1025K |
| Product UPC: | 841628118841 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Dishwasher Safe |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Set Of Four Black Ceramic Mugs (Min 2) By Kalalou
Set Of Four Black Ceramic Mugs (Min 2) By Kalalou
Specifications
| Product Dimensions: | 5" x 3" x 3.5"t |
| Product Color: | Black |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Matte |
| Function: | Mug |
| Product SKU: | CTE1025K |
| Product UPC: | 841628118841 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Dishwasher Safe |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Set Of Four Black Ceramic Mugs (Min 2) By Kalalou
Specifications
| Product Dimensions: | 5" x 3" x 3.5"t |
| Product Color: | Black |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Matte |
| Function: | Mug |
| Product SKU: | CTE1025K |
| Product UPC: | 841628118841 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Dishwasher Safe |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























