
Set Of Eight Small Succulents With Round Cement Pot (Min 2) By Kalalou
Simple, modern and earthy. These vibrant faux succulents are an easy addition to any decor. approx.
Specifications
| Product Dimension: | 2.5"d x 3"t each |
| Product Material: | Plastic/Cement |
| Product Finish: | Matte |
| Product Color: | Green |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CNL1080K |
| Product UPC: | 8416281100540 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 8 Pieces. All About The Same Size |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Set Of Eight Small Succulents With Round Cement Pot (Min 2) By Kalalou
Simple, modern and earthy. These vibrant faux succulents are an easy addition to any decor. approx.
Specifications
| Product Dimension: | 2.5"d x 3"t each |
| Product Material: | Plastic/Cement |
| Product Finish: | Matte |
| Product Color: | Green |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CNL1080K |
| Product UPC: | 8416281100540 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 8 Pieces. All About The Same Size |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Simple, modern and earthy. These vibrant faux succulents are an easy addition to any decor. approx.
Specifications
| Product Dimension: | 2.5"d x 3"t each |
| Product Material: | Plastic/Cement |
| Product Finish: | Matte |
| Product Color: | Green |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CNL1080K |
| Product UPC: | 8416281100540 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 8 Pieces. All About The Same Size |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























