
Set Of 2 Natural Brown Wood With Grains And Knots Highlight Trays By Homeroots
Crafted From Wood And Finished In A Natural, Light Brown Tone That Highlights The Grains And Knots Of The Wood Used
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 11.8in W x 24.8in D x 3.6in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural Brown |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Rectangular |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896120 |
| Product SKU: | 376054 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Grains Knots Highlight Trays |
| Set Natural Brown Wood Grains |
| Natural Brown Wood Grains Knots |
| Brown Wood Grains Knots Highlight |
| Brown Wood Grains Knots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $99.13
-65%$99.13
$34.70More Images





Set Of 2 Natural Brown Wood With Grains And Knots Highlight Trays By Homeroots
Crafted From Wood And Finished In A Natural, Light Brown Tone That Highlights The Grains And Knots Of The Wood Used
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 11.8in W x 24.8in D x 3.6in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural Brown |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Rectangular |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896120 |
| Product SKU: | 376054 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Grains Knots Highlight Trays |
| Set Natural Brown Wood Grains |
| Natural Brown Wood Grains Knots |
| Brown Wood Grains Knots Highlight |
| Brown Wood Grains Knots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Crafted From Wood And Finished In A Natural, Light Brown Tone That Highlights The Grains And Knots Of The Wood Used
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 11.8in W x 24.8in D x 3.6in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural Brown |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Rectangular |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896120 |
| Product SKU: | 376054 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Grains Knots Highlight Trays |
| Set Natural Brown Wood Grains |
| Natural Brown Wood Grains Knots |
| Brown Wood Grains Knots Highlight |
| Brown Wood Grains Knots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























