
Set Of 2 Matte Black Metal With Interweaved Bottom Trays By Homeroots
Crafted From Metal And Finished In A Superior Matte-Black Polish, Is A Set Of Two Stunning Decorative Trays That Flaunt An Interweaved, Metal Base. With A Unique Design That Is Complemented By Its Superior Finish, T
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 23.8in W x 26.7in D x 5.5in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895741 |
| Product SKU: | 376053 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Matte Black Metal Interweaved Trays |
| Black Metal Interweaved Trays |
| Set Matte Black Metal Interweaved |
| Metal Interweaved Trays |
| Matte Black Metal Interweaved |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $211.40
-65%$211.40
$73.99More Images





Set Of 2 Matte Black Metal With Interweaved Bottom Trays By Homeroots
Crafted From Metal And Finished In A Superior Matte-Black Polish, Is A Set Of Two Stunning Decorative Trays That Flaunt An Interweaved, Metal Base. With A Unique Design That Is Complemented By Its Superior Finish, T
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 23.8in W x 26.7in D x 5.5in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895741 |
| Product SKU: | 376053 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Matte Black Metal Interweaved Trays |
| Black Metal Interweaved Trays |
| Set Matte Black Metal Interweaved |
| Metal Interweaved Trays |
| Matte Black Metal Interweaved |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Crafted From Metal And Finished In A Superior Matte-Black Polish, Is A Set Of Two Stunning Decorative Trays That Flaunt An Interweaved, Metal Base. With A Unique Design That Is Complemented By Its Superior Finish, T
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 23.8in W x 26.7in D x 5.5in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895741 |
| Product SKU: | 376053 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Matte Black Metal Interweaved Trays |
| Black Metal Interweaved Trays |
| Set Matte Black Metal Interweaved |
| Metal Interweaved Trays |
| Matte Black Metal Interweaved |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























