
Set Of 2 Gray Metal With Circle Handle Trays By Homeroots
Two Gunmetal Gray Metal Baskets Two Gunmetal Gray Metal Baskets Two Gunmetal Gray Metal Baskets Two Gunmetal Gray Metal Baskets
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 12in W x 23.5in D x 6.5in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gray |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Rectangular |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896137 |
| Product SKU: | 376049 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Gray Metal Circle Handle Trays |
| Metal Circle Handle Trays |
| Circle Handle Trays |
| Set Gray Metal Circle Handle |
| Gray Metal Circle Handle |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $99.14
-65%$99.14
$34.70More Images




Set Of 2 Gray Metal With Circle Handle Trays By Homeroots
Two Gunmetal Gray Metal Baskets Two Gunmetal Gray Metal Baskets Two Gunmetal Gray Metal Baskets Two Gunmetal Gray Metal Baskets
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 12in W x 23.5in D x 6.5in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gray |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Rectangular |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896137 |
| Product SKU: | 376049 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Gray Metal Circle Handle Trays |
| Metal Circle Handle Trays |
| Circle Handle Trays |
| Set Gray Metal Circle Handle |
| Gray Metal Circle Handle |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Two Gunmetal Gray Metal Baskets Two Gunmetal Gray Metal Baskets Two Gunmetal Gray Metal Baskets Two Gunmetal Gray Metal Baskets
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 12in W x 23.5in D x 6.5in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gray |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Rectangular |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896137 |
| Product SKU: | 376049 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Gray Metal Circle Handle Trays |
| Metal Circle Handle Trays |
| Circle Handle Trays |
| Set Gray Metal Circle Handle |
| Gray Metal Circle Handle |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























