
Set of 2 Dark Wood Round Top Accent Tables with Black Iron Frame By Homeroots
A set of two stylish, nesting accent tables featuring dark-toned wooden tops with a unique pattern and texture to them.
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 19.7in W x 19.7in D x 19.7in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380716 |
| Product UPC: | 4512822850481 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Dark Wood Round Accent Tables |
| Tables Black Iron Frame |
| Round Accent Tables Black Iron |
| Wood Round Accent Tables Black |
| Accent Tables Black Iron Frame |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $389.88
-65%$389.88
$136.46More Images





Set of 2 Dark Wood Round Top Accent Tables with Black Iron Frame By Homeroots
A set of two stylish, nesting accent tables featuring dark-toned wooden tops with a unique pattern and texture to them.
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 19.7in W x 19.7in D x 19.7in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380716 |
| Product UPC: | 4512822850481 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Dark Wood Round Accent Tables |
| Tables Black Iron Frame |
| Round Accent Tables Black Iron |
| Wood Round Accent Tables Black |
| Accent Tables Black Iron Frame |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A set of two stylish, nesting accent tables featuring dark-toned wooden tops with a unique pattern and texture to them.
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 19.7in W x 19.7in D x 19.7in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380716 |
| Product UPC: | 4512822850481 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Dark Wood Round Accent Tables |
| Tables Black Iron Frame |
| Round Accent Tables Black Iron |
| Wood Round Accent Tables Black |
| Accent Tables Black Iron Frame |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























