
Set of 2 Curl Casting Design Vases in Shiny Buffed Finished By Homeroots
Sold in a Set of 2, these Contemporary Vases make an impressive Statement in Contemporary Settings. Unique Curling Castings with a Beautiful Shiny Buffed Finish.
Specifications
| Product Dimensions: | 28.5" H x 14.5" W x 4" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Material: | Aluminum |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 383752 |
| Product UPC: | 4512822754314 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $187.75
-65%$187.75
$65.71More Images




Set of 2 Curl Casting Design Vases in Shiny Buffed Finished By Homeroots
Sold in a Set of 2, these Contemporary Vases make an impressive Statement in Contemporary Settings. Unique Curling Castings with a Beautiful Shiny Buffed Finish.
Specifications
| Product Dimensions: | 28.5" H x 14.5" W x 4" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Material: | Aluminum |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 383752 |
| Product UPC: | 4512822754314 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Sold in a Set of 2, these Contemporary Vases make an impressive Statement in Contemporary Settings. Unique Curling Castings with a Beautiful Shiny Buffed Finish.
Specifications
| Product Dimensions: | 28.5" H x 14.5" W x 4" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Material: | Aluminum |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 383752 |
| Product UPC: | 4512822754314 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























