
Set Of 2 20' Natural Blonde Wood With Intricately Railings And Mirrored Glass Bottom Round Tray By Homeroots
Set Of 2 20' Natural Blonde Wood With Intricately Railings And Mirrored Glass Bottom Round Tray By Homeroots
Is A Set Of Two Stunning Decorative Trays Featuring A Mirror-Inlay Base With An Intricately Woven, Wicker Periphery. Finished In A Natural, Blonde Brown Tone, Set Of Decorative Trays Makes For An Amazing Addition To Any Decor Collection, Especially Ones Based On The Coastal Or Tropical Design Styles.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 20in W x 19.3in D x 5.7in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural Blonde |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896106 |
| Product SKU: | 376057 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Natural Blonde Wood Intricately Railings |
| Set 20 Natural Blonde Wood |
| Railings Mirrored Glass Round Tray |
| Blonde Wood Intricately Railings Mirrored |
| 20 Natural Blonde Wood Intricately |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $140.28
-65%$140.28
$49.10More Images





Set Of 2 20' Natural Blonde Wood With Intricately Railings And Mirrored Glass Bottom Round Tray By Homeroots
Is A Set Of Two Stunning Decorative Trays Featuring A Mirror-Inlay Base With An Intricately Woven, Wicker Periphery. Finished In A Natural, Blonde Brown Tone, Set Of Decorative Trays Makes For An Amazing Addition To Any Decor Collection, Especially Ones Based On The Coastal Or Tropical Design Styles.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 20in W x 19.3in D x 5.7in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural Blonde |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896106 |
| Product SKU: | 376057 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Natural Blonde Wood Intricately Railings |
| Set 20 Natural Blonde Wood |
| Railings Mirrored Glass Round Tray |
| Blonde Wood Intricately Railings Mirrored |
| 20 Natural Blonde Wood Intricately |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Is A Set Of Two Stunning Decorative Trays Featuring A Mirror-Inlay Base With An Intricately Woven, Wicker Periphery. Finished In A Natural, Blonde Brown Tone, Set Of Decorative Trays Makes For An Amazing Addition To Any Decor Collection, Especially Ones Based On The Coastal Or Tropical Design Styles.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 20in W x 19.3in D x 5.7in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural Blonde |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896106 |
| Product SKU: | 376057 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Natural Blonde Wood Intricately Railings |
| Set 20 Natural Blonde Wood |
| Railings Mirrored Glass Round Tray |
| Blonde Wood Intricately Railings Mirrored |
| 20 Natural Blonde Wood Intricately |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























