
Seaside Tic-Tac-Toe By Kalalou
Children of all ages will enjoy this seaside tic-tac-toe game. The neutral tray and beachy pieces make this a playful pastime or beach boredom-crusher. It also makes a great display tray when not in use.
Specifications
| Product Type: | Entertainment |
| Product Dimension: | 14" L x 14" W x 1" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Wood/Shell |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Theme: | Coastal |
| Care Instruction: | Wipe clean with a lint free dry cloth. |
| Product SKU: | CVY1373 |
| Product UPC: | 841628180541 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $57.95
-65%$57.95
$20.28More Images

Seaside Tic-Tac-Toe By Kalalou
Children of all ages will enjoy this seaside tic-tac-toe game. The neutral tray and beachy pieces make this a playful pastime or beach boredom-crusher. It also makes a great display tray when not in use.
Specifications
| Product Type: | Entertainment |
| Product Dimension: | 14" L x 14" W x 1" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Wood/Shell |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Theme: | Coastal |
| Care Instruction: | Wipe clean with a lint free dry cloth. |
| Product SKU: | CVY1373 |
| Product UPC: | 841628180541 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Children of all ages will enjoy this seaside tic-tac-toe game. The neutral tray and beachy pieces make this a playful pastime or beach boredom-crusher. It also makes a great display tray when not in use.
Specifications
| Product Type: | Entertainment |
| Product Dimension: | 14" L x 14" W x 1" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Wood/Shell |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Theme: | Coastal |
| Care Instruction: | Wipe clean with a lint free dry cloth. |
| Product SKU: | CVY1373 |
| Product UPC: | 841628180541 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























