
Seagrass And Iron Wall Hanging Peace Sign (Min 2) By Kalalou
åÊPeace, please. Hang a three-pronged peace sign to signal universal goodwill or invite some peace into your life. Handcrafted in Haiti, this seagrass and iron wall hanging is the perfect touch for a teen's living space, spa retreat, or any groovy room.åÊ
Specifications
| Product Dimensions: | 28"d |
| Product Color: | Tan |
| Product Material: | Seagrass/Iron |
| Product Finish: | Natural |
| Construction: | Handmade/Woven |
| Function: | Wall D̩cor |
| Theme: | Transitional |
| Product SKU: | A6611K |
| Product UPC: | 841628118094 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 2 keyhole hanger. Handcrafted by skilled artisans in Haiti. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $99.95
-65%$99.95
$34.98More Images

Seagrass And Iron Wall Hanging Peace Sign (Min 2) By Kalalou
åÊPeace, please. Hang a three-pronged peace sign to signal universal goodwill or invite some peace into your life. Handcrafted in Haiti, this seagrass and iron wall hanging is the perfect touch for a teen's living space, spa retreat, or any groovy room.åÊ
Specifications
| Product Dimensions: | 28"d |
| Product Color: | Tan |
| Product Material: | Seagrass/Iron |
| Product Finish: | Natural |
| Construction: | Handmade/Woven |
| Function: | Wall D̩cor |
| Theme: | Transitional |
| Product SKU: | A6611K |
| Product UPC: | 841628118094 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 2 keyhole hanger. Handcrafted by skilled artisans in Haiti. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
åÊPeace, please. Hang a three-pronged peace sign to signal universal goodwill or invite some peace into your life. Handcrafted in Haiti, this seagrass and iron wall hanging is the perfect touch for a teen's living space, spa retreat, or any groovy room.åÊ
Specifications
| Product Dimensions: | 28"d |
| Product Color: | Tan |
| Product Material: | Seagrass/Iron |
| Product Finish: | Natural |
| Construction: | Handmade/Woven |
| Function: | Wall D̩cor |
| Theme: | Transitional |
| Product SKU: | A6611K |
| Product UPC: | 841628118094 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 2 keyhole hanger. Handcrafted by skilled artisans in Haiti. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























