
Sandstone, Fine Polished, Square with Circles - Wall Decor By Homeroots
our round wall decor features a captivating simple spiral modern and contemporary design that will put a tantalizing visual effect on your entire home setting. it comes in a sandstone square design complemented with fine polished finish meant to seamlessly blend with existing decor in your home. this is a part of our wall art collection that is perfectly crafted to aesthetically wow you and your guests for many years to come.
Specifications
| Product Dimensions: | 19" H x 1" W x 19" D |
| Product Color: | Gray |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Sandstone |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 274758 |
| Product UPC: | 4512822742380 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images

Sandstone, Fine Polished, Square with Circles - Wall Decor By Homeroots
our round wall decor features a captivating simple spiral modern and contemporary design that will put a tantalizing visual effect on your entire home setting. it comes in a sandstone square design complemented with fine polished finish meant to seamlessly blend with existing decor in your home. this is a part of our wall art collection that is perfectly crafted to aesthetically wow you and your guests for many years to come.
Specifications
| Product Dimensions: | 19" H x 1" W x 19" D |
| Product Color: | Gray |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Sandstone |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 274758 |
| Product UPC: | 4512822742380 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
our round wall decor features a captivating simple spiral modern and contemporary design that will put a tantalizing visual effect on your entire home setting. it comes in a sandstone square design complemented with fine polished finish meant to seamlessly blend with existing decor in your home. this is a part of our wall art collection that is perfectly crafted to aesthetically wow you and your guests for many years to come.
Specifications
| Product Dimensions: | 19" H x 1" W x 19" D |
| Product Color: | Gray |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Sandstone |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 274758 |
| Product UPC: | 4512822742380 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























