
Rustic White Metal Skeleton On A Stand (Min2) By Kalalou
No bones about it, Mr. Skeleton wants to greet your guests. Use this skeleton on a stand for anatomy lessons and freaky frights for the Halloween season. Dress him up for the season, or let him rattle your trick or treaters as is.
Specifications
| Product Dimension: | 9" x 4" x 24"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | White |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CMN1541K |
| Product UPC: | 8416281104643 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $87.95
-65%$87.95
$30.78More Images


Rustic White Metal Skeleton On A Stand (Min2) By Kalalou
No bones about it, Mr. Skeleton wants to greet your guests. Use this skeleton on a stand for anatomy lessons and freaky frights for the Halloween season. Dress him up for the season, or let him rattle your trick or treaters as is.
Specifications
| Product Dimension: | 9" x 4" x 24"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | White |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CMN1541K |
| Product UPC: | 8416281104643 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
No bones about it, Mr. Skeleton wants to greet your guests. Use this skeleton on a stand for anatomy lessons and freaky frights for the Halloween season. Dress him up for the season, or let him rattle your trick or treaters as is.
Specifications
| Product Dimension: | 9" x 4" x 24"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | White |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CMN1541K |
| Product UPC: | 8416281104643 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























