
Round Zenn End Table Transparent By LumiSource
The Round Zenn End Table by LumiSource features a gracefully cantilevered tempered glass shelf on a metal frame. Blending beautifully into various spaces, you couldn't ask for more from such a stylish end table. Available in an assortment of finishes, choose the one that best fits your space.
Specifications
| Product Dimensions | 23.25 H x 16 W x 16 L |
| Shelf Length | 16" |
| Shelf Width | 16" |
| Shelf Height | 23.25" |
| Length Overhang | 14.5" |
| Table Top Thickness | 0.75" |
| Product Material: | Tempered Glass, Painted Metal |
| Product Color: | Gold Metal, Clear Glass |
| Product SKU: | TB-RNDZENN AUGL |
| Product UPC: | 681144144586 |
| Shipping Type: | Small Parcel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Contemporary styling |
| Tempered glass top |
| Sturdy metal frame |
| C-shaped end table |
| Lightweight and portable |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $180.00
-65%$180.00
$63.00More Images






















Round Zenn End Table Transparent By LumiSource
The Round Zenn End Table by LumiSource features a gracefully cantilevered tempered glass shelf on a metal frame. Blending beautifully into various spaces, you couldn't ask for more from such a stylish end table. Available in an assortment of finishes, choose the one that best fits your space.
Specifications
| Product Dimensions | 23.25 H x 16 W x 16 L |
| Shelf Length | 16" |
| Shelf Width | 16" |
| Shelf Height | 23.25" |
| Length Overhang | 14.5" |
| Table Top Thickness | 0.75" |
| Product Material: | Tempered Glass, Painted Metal |
| Product Color: | Gold Metal, Clear Glass |
| Product SKU: | TB-RNDZENN AUGL |
| Product UPC: | 681144144586 |
| Shipping Type: | Small Parcel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Contemporary styling |
| Tempered glass top |
| Sturdy metal frame |
| C-shaped end table |
| Lightweight and portable |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Round Zenn End Table by LumiSource features a gracefully cantilevered tempered glass shelf on a metal frame. Blending beautifully into various spaces, you couldn't ask for more from such a stylish end table. Available in an assortment of finishes, choose the one that best fits your space.
Specifications
| Product Dimensions | 23.25 H x 16 W x 16 L |
| Shelf Length | 16" |
| Shelf Width | 16" |
| Shelf Height | 23.25" |
| Length Overhang | 14.5" |
| Table Top Thickness | 0.75" |
| Product Material: | Tempered Glass, Painted Metal |
| Product Color: | Gold Metal, Clear Glass |
| Product SKU: | TB-RNDZENN AUGL |
| Product UPC: | 681144144586 |
| Shipping Type: | Small Parcel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Contemporary styling |
| Tempered glass top |
| Sturdy metal frame |
| C-shaped end table |
| Lightweight and portable |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























