
Round Wooden Risers With Ball Feet (Min 2) Set Of 2 By Kalalou
This set of two wooden risers with unique ball feet is ideal to load up with your most special finds and seasonal décor!
Specifications
| Product Dimension: | Large: 12"d x 4" Small: 10" x 3.5" |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Unfinished |
| Product Color: | Tan |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CFAN1064K |
| Product UPC: | 8416281100172 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $75.95
-65%$75.95
$26.58More Images


Round Wooden Risers With Ball Feet (Min 2) Set Of 2 By Kalalou
This set of two wooden risers with unique ball feet is ideal to load up with your most special finds and seasonal décor!
Specifications
| Product Dimension: | Large: 12"d x 4" Small: 10" x 3.5" |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Unfinished |
| Product Color: | Tan |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CFAN1064K |
| Product UPC: | 8416281100172 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This set of two wooden risers with unique ball feet is ideal to load up with your most special finds and seasonal décor!
Specifications
| Product Dimension: | Large: 12"d x 4" Small: 10" x 3.5" |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Unfinished |
| Product Color: | Tan |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CFAN1064K |
| Product UPC: | 8416281100172 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























