
Round Wire Christmas Card Holder On A Stand (Min 2) By Kalalou
Display your holiday cards and photos in this simple round holder on stand. Elevate it easily on a riser or book stack so you can see all the cards. It also works great for birthdays, graduations, and other special occasions.
Specifications
| Product Dimension: | 13" x 4" x 17"t |
| Product Material: | Metal/Wire |
| Product Finish: | Antique Brass |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CLL2711K |
| Product UPC: | 8416281100473 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $75.95
-65%$75.95
$26.58More Images


Round Wire Christmas Card Holder On A Stand (Min 2) By Kalalou
Display your holiday cards and photos in this simple round holder on stand. Elevate it easily on a riser or book stack so you can see all the cards. It also works great for birthdays, graduations, and other special occasions.
Specifications
| Product Dimension: | 13" x 4" x 17"t |
| Product Material: | Metal/Wire |
| Product Finish: | Antique Brass |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CLL2711K |
| Product UPC: | 8416281100473 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Display your holiday cards and photos in this simple round holder on stand. Elevate it easily on a riser or book stack so you can see all the cards. It also works great for birthdays, graduations, and other special occasions.
Specifications
| Product Dimension: | 13" x 4" x 17"t |
| Product Material: | Metal/Wire |
| Product Finish: | Antique Brass |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CLL2711K |
| Product UPC: | 8416281100473 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























