
Round Shaped Metal Accent Stool With Honeycomb Pattern White By Benzara
Put up your favorite vase or a decorative item with the inclusion of this accent stool featuring contemporary style. Showcasing round shaped silhouette, it has honeycomb pattern all over it which adds a subtle charm to it.
Specifications
| Product Dimensions: | 20 H x 16.56 W x 16.56 L |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | White |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM231410 |
| Product UPC: | 192551571440 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains one Accent Stool only |
| Round shaped silhouette |
| Showcases honeycomb pattern |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $436.46
-65%$436.46
$152.76More Images




Round Shaped Metal Accent Stool With Honeycomb Pattern White By Benzara
Put up your favorite vase or a decorative item with the inclusion of this accent stool featuring contemporary style. Showcasing round shaped silhouette, it has honeycomb pattern all over it which adds a subtle charm to it.
Specifications
| Product Dimensions: | 20 H x 16.56 W x 16.56 L |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | White |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM231410 |
| Product UPC: | 192551571440 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains one Accent Stool only |
| Round shaped silhouette |
| Showcases honeycomb pattern |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Put up your favorite vase or a decorative item with the inclusion of this accent stool featuring contemporary style. Showcasing round shaped silhouette, it has honeycomb pattern all over it which adds a subtle charm to it.
Specifications
| Product Dimensions: | 20 H x 16.56 W x 16.56 L |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | White |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM231410 |
| Product UPC: | 192551571440 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains one Accent Stool only |
| Round shaped silhouette |
| Showcases honeycomb pattern |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























