
Round Marble Top Accent Table With Angled Metal Legs Gold And White By Benzara
Complete the look of your living room and make a style statement with the inclusion of this accent table featuring contemporary style. Round marble top with angled metal legs in gold color finish adds a subtle charm to the entire piece. Floor protectors avoid abrasion.
Specifications
| Product Dimensions: | 20.75 H x 18.5 W x 18.5 L |
| Product Material: | Metal, Marble |
| Product Color: | White, Gold |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM227082 |
| Product UPC: | 192551534131 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains one Accent Table only |
| Round marble top |
| Angled metal legs |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $405.28
-65%$405.28
$141.85More Images




Round Marble Top Accent Table With Angled Metal Legs Gold And White By Benzara
Complete the look of your living room and make a style statement with the inclusion of this accent table featuring contemporary style. Round marble top with angled metal legs in gold color finish adds a subtle charm to the entire piece. Floor protectors avoid abrasion.
Specifications
| Product Dimensions: | 20.75 H x 18.5 W x 18.5 L |
| Product Material: | Metal, Marble |
| Product Color: | White, Gold |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM227082 |
| Product UPC: | 192551534131 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains one Accent Table only |
| Round marble top |
| Angled metal legs |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Complete the look of your living room and make a style statement with the inclusion of this accent table featuring contemporary style. Round marble top with angled metal legs in gold color finish adds a subtle charm to the entire piece. Floor protectors avoid abrasion.
Specifications
| Product Dimensions: | 20.75 H x 18.5 W x 18.5 L |
| Product Material: | Metal, Marble |
| Product Color: | White, Gold |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM227082 |
| Product UPC: | 192551534131 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains one Accent Table only |
| Round marble top |
| Angled metal legs |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























