
Rochelle Gray 2 Drawer Chest By Homeroots
Bring a contemporary charm to your master suite or entryway with this mango wood, gray finished two drawer chest. Featuring iron hardware and flared legs. It is perfect for virtually any decor.
Specifications
| Product Category: | Drawers |
| Product Dimensions: | 34in W x 18in D x 30.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Shelves Included: | No |
| Shelf Material: | Wood |
| Finish: | Gray |
| Product Color: | Gray |
| Drawers Included: | No |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822876801 |
| Product SKU: | 389783 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Rochelle Gray Drawer Chest |
| Rochelle Gray Drawer |
| Gray Drawer Chest |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images











Rochelle Gray 2 Drawer Chest By Homeroots
Bring a contemporary charm to your master suite or entryway with this mango wood, gray finished two drawer chest. Featuring iron hardware and flared legs. It is perfect for virtually any decor.
Specifications
| Product Category: | Drawers |
| Product Dimensions: | 34in W x 18in D x 30.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Shelves Included: | No |
| Shelf Material: | Wood |
| Finish: | Gray |
| Product Color: | Gray |
| Drawers Included: | No |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822876801 |
| Product SKU: | 389783 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Rochelle Gray Drawer Chest |
| Rochelle Gray Drawer |
| Gray Drawer Chest |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Bring a contemporary charm to your master suite or entryway with this mango wood, gray finished two drawer chest. Featuring iron hardware and flared legs. It is perfect for virtually any decor.
Specifications
| Product Category: | Drawers |
| Product Dimensions: | 34in W x 18in D x 30.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Shelves Included: | No |
| Shelf Material: | Wood |
| Finish: | Gray |
| Product Color: | Gray |
| Drawers Included: | No |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822876801 |
| Product SKU: | 389783 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Rochelle Gray Drawer Chest |
| Rochelle Gray Drawer |
| Gray Drawer Chest |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























