
Rochelle Brown 2 Drawer Chest By Homeroots
Bring a traditional antiqued charm to your master suite or entryway with this mango wood, walnut finished two drawer chest. Featuring iron hardware and flared legs. It is perfect for virtually any decor.
Specifications
| Product Category: | Drawers |
| Product Dimensions: | 34in W x 18in D x 30.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Shelves Included: | No |
| Shelf Material: | Wood |
| Finish: | Chocolate |
| Product Color: | Brown |
| Drawers Included: | No |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822876764 |
| Product SKU: | 389779 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Rochelle Brown Drawer Chest |
| Rochelle Brown Drawer |
| Brown Drawer Chest |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



















Rochelle Brown 2 Drawer Chest By Homeroots
Bring a traditional antiqued charm to your master suite or entryway with this mango wood, walnut finished two drawer chest. Featuring iron hardware and flared legs. It is perfect for virtually any decor.
Specifications
| Product Category: | Drawers |
| Product Dimensions: | 34in W x 18in D x 30.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Shelves Included: | No |
| Shelf Material: | Wood |
| Finish: | Chocolate |
| Product Color: | Brown |
| Drawers Included: | No |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822876764 |
| Product SKU: | 389779 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Rochelle Brown Drawer Chest |
| Rochelle Brown Drawer |
| Brown Drawer Chest |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Bring a traditional antiqued charm to your master suite or entryway with this mango wood, walnut finished two drawer chest. Featuring iron hardware and flared legs. It is perfect for virtually any decor.
Specifications
| Product Category: | Drawers |
| Product Dimensions: | 34in W x 18in D x 30.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Shelves Included: | No |
| Shelf Material: | Wood |
| Finish: | Chocolate |
| Product Color: | Brown |
| Drawers Included: | No |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822876764 |
| Product SKU: | 389779 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Rochelle Brown Drawer Chest |
| Rochelle Brown Drawer |
| Brown Drawer Chest |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























