
Rhonda Side Table Transparent By LumiSource
Art deco-inspired, the Rhonda Side Table by LumiSource is opulent and striking. The Rhonda features a tiered design with a sleek metal frame and luxe gold finish with clear glass tops. Great for use in a living room, bedroom, or office!
Specifications
| Product Dimensions | 22 H x 17.25 W x 19.25 L |
| Shelf Height | 10" |
| Table Top Thickness | 0.25" |
| Product Material: | Clear Glass, Metal |
| Product Color: | Gold Metal, Clear Glass |
| Product SKU: | TE-RHONDA AUGL |
| Product UPC: | 681144138707 |
| Shipping Type: | Small Parcel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Contemporary/glam styling |
| Tiered design |
| Gold metal frame |
| Clear glass tops |
| Open shelf for extra storage |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $140.00
-65%$140.00
$49.00More Images






Rhonda Side Table Transparent By LumiSource
Art deco-inspired, the Rhonda Side Table by LumiSource is opulent and striking. The Rhonda features a tiered design with a sleek metal frame and luxe gold finish with clear glass tops. Great for use in a living room, bedroom, or office!
Specifications
| Product Dimensions | 22 H x 17.25 W x 19.25 L |
| Shelf Height | 10" |
| Table Top Thickness | 0.25" |
| Product Material: | Clear Glass, Metal |
| Product Color: | Gold Metal, Clear Glass |
| Product SKU: | TE-RHONDA AUGL |
| Product UPC: | 681144138707 |
| Shipping Type: | Small Parcel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Contemporary/glam styling |
| Tiered design |
| Gold metal frame |
| Clear glass tops |
| Open shelf for extra storage |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Art deco-inspired, the Rhonda Side Table by LumiSource is opulent and striking. The Rhonda features a tiered design with a sleek metal frame and luxe gold finish with clear glass tops. Great for use in a living room, bedroom, or office!
Specifications
| Product Dimensions | 22 H x 17.25 W x 19.25 L |
| Shelf Height | 10" |
| Table Top Thickness | 0.25" |
| Product Material: | Clear Glass, Metal |
| Product Color: | Gold Metal, Clear Glass |
| Product SKU: | TE-RHONDA AUGL |
| Product UPC: | 681144138707 |
| Shipping Type: | Small Parcel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Contemporary/glam styling |
| Tiered design |
| Gold metal frame |
| Clear glass tops |
| Open shelf for extra storage |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























