
Rexburg Transitional Nightstand, Dark Gray Finish By Benzara
Style Your Bedroom In A Look You're Sure To Love! The Wire-Brushed Finish Of This Nightstand Adds A Unique Touch To Its Transitional Design. Matching Case Goods Boast Wood Detailed Panels And Metal Bar Handles.
Specifications
| Product Dimensions: | 23 H x 24 W x 16 L |
| Product Material: | Solid Wood, Wood Veneer & Others |
| Product Color: | Brown |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM123879 |
| Product UPC: | 842822150170 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Transitional Style |
| Metal Bar Handles |
| Blends With AllDecor Styles. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $511.28
-65%$511.28
$178.95More Images

Rexburg Transitional Nightstand, Dark Gray Finish By Benzara
Style Your Bedroom In A Look You're Sure To Love! The Wire-Brushed Finish Of This Nightstand Adds A Unique Touch To Its Transitional Design. Matching Case Goods Boast Wood Detailed Panels And Metal Bar Handles.
Specifications
| Product Dimensions: | 23 H x 24 W x 16 L |
| Product Material: | Solid Wood, Wood Veneer & Others |
| Product Color: | Brown |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM123879 |
| Product UPC: | 842822150170 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Transitional Style |
| Metal Bar Handles |
| Blends With AllDecor Styles. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Style Your Bedroom In A Look You're Sure To Love! The Wire-Brushed Finish Of This Nightstand Adds A Unique Touch To Its Transitional Design. Matching Case Goods Boast Wood Detailed Panels And Metal Bar Handles.
Specifications
| Product Dimensions: | 23 H x 24 W x 16 L |
| Product Material: | Solid Wood, Wood Veneer & Others |
| Product Color: | Brown |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM123879 |
| Product UPC: | 842822150170 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Transitional Style |
| Metal Bar Handles |
| Blends With AllDecor Styles. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























