
Regal Feel Console Table By Homeroots
Add a regal feel anywhere in your home with the stylish Regal Feel Mirror Console. It is different and unique with its regal feel and look to it. With its beautifully crafted drawers from beveled mirror pieces, this console exudes elegance and charm. Its champagne color and uniquely designed legs add a new dimension to your living room or entryway. 32" x 48" x 16.8".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 16.8in D x 32in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Champagne |
| Top Color: | Champagne |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396828 |
| Product UPC: | 808230069701 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $584.39
-65%$584.39
$204.54More Images








Regal Feel Console Table By Homeroots
Add a regal feel anywhere in your home with the stylish Regal Feel Mirror Console. It is different and unique with its regal feel and look to it. With its beautifully crafted drawers from beveled mirror pieces, this console exudes elegance and charm. Its champagne color and uniquely designed legs add a new dimension to your living room or entryway. 32" x 48" x 16.8".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 16.8in D x 32in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Champagne |
| Top Color: | Champagne |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396828 |
| Product UPC: | 808230069701 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add a regal feel anywhere in your home with the stylish Regal Feel Mirror Console. It is different and unique with its regal feel and look to it. With its beautifully crafted drawers from beveled mirror pieces, this console exudes elegance and charm. Its champagne color and uniquely designed legs add a new dimension to your living room or entryway. 32" x 48" x 16.8".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 48in W x 16.8in D x 32in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Champagne |
| Top Color: | Champagne |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396828 |
| Product UPC: | 808230069701 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























