
Refined Curvy Consoled Table By Homeroots
Embrace the regal elegance of the Refined Curvy Console, which features dual drawers and beautifully tapered legs. The gold finish gives this mirrored console a luxurious feel, while the modern lines elevate the piece to new heights. Thed curvy look to it adds a different look to your home. Display your finest collectibles and create a feeling of grandeur in your home. 33" x 47.2" x 146".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 47.2in W x 146in D x 33in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Champagne |
| Top Color: | Champagne |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396873 |
| Product UPC: | 808230070158 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Refined Curvy Consoled Table By Homeroots
Embrace the regal elegance of the Refined Curvy Console, which features dual drawers and beautifully tapered legs. The gold finish gives this mirrored console a luxurious feel, while the modern lines elevate the piece to new heights. Thed curvy look to it adds a different look to your home. Display your finest collectibles and create a feeling of grandeur in your home. 33" x 47.2" x 146".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 47.2in W x 146in D x 33in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Champagne |
| Top Color: | Champagne |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396873 |
| Product UPC: | 808230070158 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Embrace the regal elegance of the Refined Curvy Console, which features dual drawers and beautifully tapered legs. The gold finish gives this mirrored console a luxurious feel, while the modern lines elevate the piece to new heights. Thed curvy look to it adds a different look to your home. Display your finest collectibles and create a feeling of grandeur in your home. 33" x 47.2" x 146".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 47.2in W x 146in D x 33in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Champagne |
| Top Color: | Champagne |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396873 |
| Product UPC: | 808230070158 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























