
Red Camper Trailer Model Tissue Holder By Homeroots
Tired of the generic old tissue box? Grab this tissue holder and boring tissues will be a thing of the past. Bring some pizzazz to your home with this red camper tissue holder. The holder is a nice crimson red with colorful flowers here and there to break up some of the red and catch the eye. The back of the trailer opens up which makes it easy to refill tissues. 6" x 12" x 5"
Specifications
| Product Dimensions: | 6" H x 5" W x 11.5" D |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Matte |
| Product Material: | Fabric |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 376334 |
| Product UPC: | 4512822909820 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $86.71
-65%$86.71
$30.35More Images




Red Camper Trailer Model Tissue Holder By Homeroots
Tired of the generic old tissue box? Grab this tissue holder and boring tissues will be a thing of the past. Bring some pizzazz to your home with this red camper tissue holder. The holder is a nice crimson red with colorful flowers here and there to break up some of the red and catch the eye. The back of the trailer opens up which makes it easy to refill tissues. 6" x 12" x 5"
Specifications
| Product Dimensions: | 6" H x 5" W x 11.5" D |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Matte |
| Product Material: | Fabric |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 376334 |
| Product UPC: | 4512822909820 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Tired of the generic old tissue box? Grab this tissue holder and boring tissues will be a thing of the past. Bring some pizzazz to your home with this red camper tissue holder. The holder is a nice crimson red with colorful flowers here and there to break up some of the red and catch the eye. The back of the trailer opens up which makes it easy to refill tissues. 6" x 12" x 5"
Specifications
| Product Dimensions: | 6" H x 5" W x 11.5" D |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Matte |
| Product Material: | Fabric |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 376334 |
| Product UPC: | 4512822909820 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























