
Recycled Wood - Tapper Mirror - Whitewash By Kalalou
Recycled Wood - Tapper Mirror - Whitewash By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 35" L x 3" W x 59" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | NRET1002 |
| Product UPC: | 841628199475 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $989.95
-65%$989.95
$346.48More Images

Recycled Wood - Tapper Mirror - Whitewash By Kalalou
Recycled Wood - Tapper Mirror - Whitewash By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 35" L x 3" W x 59" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | NRET1002 |
| Product UPC: | 841628199475 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Recycled Wood - Tapper Mirror - Whitewash By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 35" L x 3" W x 59" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | NRET1002 |
| Product UPC: | 841628199475 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























