
Recycled Wood Shadow Box Framed Mirror By Kalalou
Recycled Wood Shadow Box Framed Mirror By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 12" L x 3" W x 60" H |
| Product Material: | Wood/Glass |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NMCC1353 |
| Product UPC: | 841628199208 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $197.95
-65%$197.95
$69.28More Images


Recycled Wood Shadow Box Framed Mirror By Kalalou
Recycled Wood Shadow Box Framed Mirror By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 12" L x 3" W x 60" H |
| Product Material: | Wood/Glass |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NMCC1353 |
| Product UPC: | 841628199208 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Recycled Wood Shadow Box Framed Mirror By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 12" L x 3" W x 60" H |
| Product Material: | Wood/Glass |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NMCC1353 |
| Product UPC: | 841628199208 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























