
Recycled Wood Nine Taper Candelabra (Min 2) By Kalalou
Use this candle display to represent the holidays or illuminate your table. Use this nine-taper holder for mixing and matching sizes or colors of candles. Light up any room with this recycled wood piece made in India.
Specifications
| Product Dimension: | 24" x 3" x 2.5"t |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Recycled Wood |
| Product Finish: | Distressed |
| Product SKU: | NMCC1354K |
| Product UPC: | 8416281101191 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Recycled wood. Holds (9) 1"taper candles. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $75.95
-65%$75.95
$26.58More Images


Recycled Wood Nine Taper Candelabra (Min 2) By Kalalou
Use this candle display to represent the holidays or illuminate your table. Use this nine-taper holder for mixing and matching sizes or colors of candles. Light up any room with this recycled wood piece made in India.
Specifications
| Product Dimension: | 24" x 3" x 2.5"t |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Recycled Wood |
| Product Finish: | Distressed |
| Product SKU: | NMCC1354K |
| Product UPC: | 8416281101191 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Recycled wood. Holds (9) 1"taper candles. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Use this candle display to represent the holidays or illuminate your table. Use this nine-taper holder for mixing and matching sizes or colors of candles. Light up any room with this recycled wood piece made in India.
Specifications
| Product Dimension: | 24" x 3" x 2.5"t |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Recycled Wood |
| Product Finish: | Distressed |
| Product SKU: | NMCC1354K |
| Product UPC: | 8416281101191 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Recycled wood. Holds (9) 1"taper candles. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























