
Recycled Wood Nine Taper Candelabra By Kalalou
Recycled Wood Nine Taper Candelabra By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 24" L x 3" W x 2.5" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NMCC1354 |
| Product UPC: | 841628199215 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $37.95
-65%$37.95
$13.28More Images


Recycled Wood Nine Taper Candelabra By Kalalou
Recycled Wood Nine Taper Candelabra By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 24" L x 3" W x 2.5" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NMCC1354 |
| Product UPC: | 841628199215 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Recycled Wood Nine Taper Candelabra By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 24" L x 3" W x 2.5" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NMCC1354 |
| Product UPC: | 841628199215 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























