
Recycled Whitewashed Wood Console By Kalalou
Recycled Whitewashed Wood Console By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 60" L x 14" W x 35" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | White Washed |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | NRET1003 |
| Product UPC: | 841628199482 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,149.95
-65%$1,149.95
$402.48More Images



Recycled Whitewashed Wood Console By Kalalou
Recycled Whitewashed Wood Console By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 60" L x 14" W x 35" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | White Washed |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | NRET1003 |
| Product UPC: | 841628199482 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Recycled Whitewashed Wood Console By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 60" L x 14" W x 35" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | White Washed |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | NRET1003 |
| Product UPC: | 841628199482 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























