
Recycled Iron Reindeer - White Set Of 2 By Kalalou
Recycled iron reindeer set the stage for your nativity or Christmas village. Reindeer collectors and decorating fans will love this gift. One is grazing, one is looking your way for easy arranging.
Specifications
| Product Dimension: | 10" L x 3.5" W x 20" H |
| Product Material: | Recycled Iron |
| Product Finish: | Clear Coat |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NTM1391 |
| Product UPC: | 8416281104362 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. One Each Style. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images

Recycled Iron Reindeer - White Set Of 2 By Kalalou
Recycled iron reindeer set the stage for your nativity or Christmas village. Reindeer collectors and decorating fans will love this gift. One is grazing, one is looking your way for easy arranging.
Specifications
| Product Dimension: | 10" L x 3.5" W x 20" H |
| Product Material: | Recycled Iron |
| Product Finish: | Clear Coat |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NTM1391 |
| Product UPC: | 8416281104362 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. One Each Style. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Recycled iron reindeer set the stage for your nativity or Christmas village. Reindeer collectors and decorating fans will love this gift. One is grazing, one is looking your way for easy arranging.
Specifications
| Product Dimension: | 10" L x 3.5" W x 20" H |
| Product Material: | Recycled Iron |
| Product Finish: | Clear Coat |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NTM1391 |
| Product UPC: | 8416281104362 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 2 Pieces. One Each Style. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























