
Recycled Iron Halloween Witch Hat Set Of 2 By Kalalou
Be the talk of the trick-or-treating town with this India-made candy bowl. Made of recycled iron, this witches hat candy bowl is a big hit for Halloween. Gift it to your favorite neighbors or costume contest winners.
Specifications
| Product Dimension: | 12” x 10” x 10”t |
| Product Material: | Recycled Metal |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Black |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NTM1376K |
| Product UPC: | 8416281105060 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images

Recycled Iron Halloween Witch Hat Set Of 2 By Kalalou
Be the talk of the trick-or-treating town with this India-made candy bowl. Made of recycled iron, this witches hat candy bowl is a big hit for Halloween. Gift it to your favorite neighbors or costume contest winners.
Specifications
| Product Dimension: | 12” x 10” x 10”t |
| Product Material: | Recycled Metal |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Black |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NTM1376K |
| Product UPC: | 8416281105060 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Be the talk of the trick-or-treating town with this India-made candy bowl. Made of recycled iron, this witches hat candy bowl is a big hit for Halloween. Gift it to your favorite neighbors or costume contest winners.
Specifications
| Product Dimension: | 12” x 10” x 10”t |
| Product Material: | Recycled Metal |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Black |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NTM1376K |
| Product UPC: | 8416281105060 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























