
Recycled Iron Halloween Witch Hat By Kalalou
Recycled Iron Halloween Witch Hat By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 12" L x 10" W x 10" H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NTM1376 |
| Product UPC: | 841628199635 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $47.95
-65%$47.95
$16.78More Images

Recycled Iron Halloween Witch Hat By Kalalou
Recycled Iron Halloween Witch Hat By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 12" L x 10" W x 10" H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NTM1376 |
| Product UPC: | 841628199635 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Recycled Iron Halloween Witch Hat By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 12" L x 10" W x 10" H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NTM1376 |
| Product UPC: | 841628199635 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























