
Recycled Iron Flowers Set Of 3 By Kalalou
Recycled Iron Flowers Set Of 3 By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | Large: 7" x 37"t Medium: 6" x 29"t Small: 5" x 23.5"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NTM1379 |
| Product UPC: | 841628199666 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $117.95
-65%$117.95
$41.28More Images


Recycled Iron Flowers Set Of 3 By Kalalou
Recycled Iron Flowers Set Of 3 By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | Large: 7" x 37"t Medium: 6" x 29"t Small: 5" x 23.5"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NTM1379 |
| Product UPC: | 841628199666 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Recycled Iron Flowers Set Of 3 By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | Large: 7" x 37"t Medium: 6" x 29"t Small: 5" x 23.5"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NTM1379 |
| Product UPC: | 841628199666 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























