
Recycled Iron Cactus Set Of 2 By Kalalou
Recycled Iron Cactus Set Of 2 By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 16" L x 12" W x 26" H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NTM1378 |
| Product UPC: | 841628199659 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $137.95
-65%$137.95
$48.28More Images

Recycled Iron Cactus Set Of 2 By Kalalou
Recycled Iron Cactus Set Of 2 By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 16" L x 12" W x 26" H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NTM1378 |
| Product UPC: | 841628199659 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Recycled Iron Cactus Set Of 2 By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 16" L x 12" W x 26" H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NTM1378 |
| Product UPC: | 841628199659 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























