
Recycled And Acacia Wood Console Table With Two Drawers By Kalalou
Say hello to your new TV table or entryway buddy. This console table is stylish and simple with two drawers to hold remotes, gadgets, or consoles. Made in India, this console table is the height of style.
Specifications
| Product Dimension: | 64" L x 14" W x 30" H |
| Product Material: | Acacia Wood/Recycled Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | NRAH1046 |
| Product UPC: | 8416281104148 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Finished On The Back. Each Drawer Has A Drawer Stop. |
| Includes 2 Drawers. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Recycled And Acacia Wood Console Table With Two Drawers By Kalalou
Say hello to your new TV table or entryway buddy. This console table is stylish and simple with two drawers to hold remotes, gadgets, or consoles. Made in India, this console table is the height of style.
Specifications
| Product Dimension: | 64" L x 14" W x 30" H |
| Product Material: | Acacia Wood/Recycled Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | NRAH1046 |
| Product UPC: | 8416281104148 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Finished On The Back. Each Drawer Has A Drawer Stop. |
| Includes 2 Drawers. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Say hello to your new TV table or entryway buddy. This console table is stylish and simple with two drawers to hold remotes, gadgets, or consoles. Made in India, this console table is the height of style.
Specifications
| Product Dimension: | 64" L x 14" W x 30" H |
| Product Material: | Acacia Wood/Recycled Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product Color: | Brown |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | NRAH1046 |
| Product UPC: | 8416281104148 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Finished On The Back. Each Drawer Has A Drawer Stop. |
| Includes 2 Drawers. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























