
Rectangular Two Tone Brown Solid Wood Dining Table By Homeroots - 380472
96x42 Rectangular Two-Tone Brown Solid Wood Dining Table|96x42 Rectangular Two Tone Brown Solid Wood Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 42in W x 96in D x 29.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822851990 |
| Product SKU: | 380472 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Solid Wood Dining Table |
| Solid Wood Dining Table |
| 96X42 Rectangular Tone Brown Solid |
| Wood Dining Table |
| Tone Brown Solid Wood Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,862.95
-65%$1,862.95
$652.03More Images






Rectangular Two Tone Brown Solid Wood Dining Table By Homeroots - 380472
96x42 Rectangular Two-Tone Brown Solid Wood Dining Table|96x42 Rectangular Two Tone Brown Solid Wood Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 42in W x 96in D x 29.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822851990 |
| Product SKU: | 380472 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Solid Wood Dining Table |
| Solid Wood Dining Table |
| 96X42 Rectangular Tone Brown Solid |
| Wood Dining Table |
| Tone Brown Solid Wood Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
96x42 Rectangular Two-Tone Brown Solid Wood Dining Table|96x42 Rectangular Two Tone Brown Solid Wood Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 42in W x 96in D x 29.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822851990 |
| Product SKU: | 380472 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Solid Wood Dining Table |
| Solid Wood Dining Table |
| 96X42 Rectangular Tone Brown Solid |
| Wood Dining Table |
| Tone Brown Solid Wood Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























