
Rectangular Two Tone Brown Solid Wood Dining Table By Homeroots - 380471
84x42 Rectangular Two-Tone Brown Solid Wood Dining Table|84x42 Rectangular Two Tone Brown Solid Wood Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 42in W x 84in D x 29.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852003 |
| Product SKU: | 380471 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Solid Wood Dining Table |
| Solid Wood Dining Table |
| 84X42 Rectangular Tone Brown Solid |
| Wood Dining Table |
| Tone Brown Solid Wood Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,711.34
-65%$1,711.34
$598.97More Images








Rectangular Two Tone Brown Solid Wood Dining Table By Homeroots - 380471
84x42 Rectangular Two-Tone Brown Solid Wood Dining Table|84x42 Rectangular Two Tone Brown Solid Wood Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 42in W x 84in D x 29.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852003 |
| Product SKU: | 380471 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Solid Wood Dining Table |
| Solid Wood Dining Table |
| 84X42 Rectangular Tone Brown Solid |
| Wood Dining Table |
| Tone Brown Solid Wood Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
84x42 Rectangular Two-Tone Brown Solid Wood Dining Table|84x42 Rectangular Two Tone Brown Solid Wood Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 42in W x 84in D x 29.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852003 |
| Product SKU: | 380471 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Solid Wood Dining Table |
| Solid Wood Dining Table |
| 84X42 Rectangular Tone Brown Solid |
| Wood Dining Table |
| Tone Brown Solid Wood Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























