
Rectangular Stainless Steel Serving Tray By Homeroots
With clean cut lines this exquisite Rectangular Stainless Steel Serving Tray is a vision of modern elegance. The glistening stainless steel mirrored body is fastened with black and metal horn handles for easy transfer. This tray is multipurpose in usage and can be altered as per the setting or scenario. 3" x 19" x 10.5"
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 19in W x 10.5in D x 3in H |
| Product Material: | Stainless Steel |
| Finish: | Hors D'oeuvres |
| Product Color: | Silver |
| Primary Material: | Stainless steel |
| Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822867465 |
| Product SKU: | 388898 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Rectangular Stainless Steel Serving Tray |
| Stainless Steel Serving Tray |
| Rectangular Stainless Steel Serving |
| Steel Serving Tray |
| Rectangular Stainless Steel |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $147.71
-65%$147.71
$51.70More Images



Rectangular Stainless Steel Serving Tray By Homeroots
With clean cut lines this exquisite Rectangular Stainless Steel Serving Tray is a vision of modern elegance. The glistening stainless steel mirrored body is fastened with black and metal horn handles for easy transfer. This tray is multipurpose in usage and can be altered as per the setting or scenario. 3" x 19" x 10.5"
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 19in W x 10.5in D x 3in H |
| Product Material: | Stainless Steel |
| Finish: | Hors D'oeuvres |
| Product Color: | Silver |
| Primary Material: | Stainless steel |
| Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822867465 |
| Product SKU: | 388898 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Rectangular Stainless Steel Serving Tray |
| Stainless Steel Serving Tray |
| Rectangular Stainless Steel Serving |
| Steel Serving Tray |
| Rectangular Stainless Steel |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
With clean cut lines this exquisite Rectangular Stainless Steel Serving Tray is a vision of modern elegance. The glistening stainless steel mirrored body is fastened with black and metal horn handles for easy transfer. This tray is multipurpose in usage and can be altered as per the setting or scenario. 3" x 19" x 10.5"
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 19in W x 10.5in D x 3in H |
| Product Material: | Stainless Steel |
| Finish: | Hors D'oeuvres |
| Product Color: | Silver |
| Primary Material: | Stainless steel |
| Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822867465 |
| Product SKU: | 388898 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Rectangular Stainless Steel Serving Tray |
| Stainless Steel Serving Tray |
| Rectangular Stainless Steel Serving |
| Steel Serving Tray |
| Rectangular Stainless Steel |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























