
Rectangular Medium Brown Live Edge Mango Wood Console Table With Plank Like Legs By Homeroots
Rectangular Medium Brown Live Edge Mango Wood Console Table With Plank Like Legs By Homeroots
This is a simple yet stylish, wooden console table finished in a natural, medium-brown tone. It flaunts a live-edge top that is sure to elevate your space.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 16in W x 70in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Medium Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380222 |
| Product UPC: | 4512822853581 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Mango Wood Console Table Plank |
| Mango Wood Console Table |
| Wood Console Table Plank Like |
| Edge Mango Wood Console Table |
| Wood Console Table Plank |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images








Rectangular Medium Brown Live Edge Mango Wood Console Table With Plank Like Legs By Homeroots
This is a simple yet stylish, wooden console table finished in a natural, medium-brown tone. It flaunts a live-edge top that is sure to elevate your space.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 16in W x 70in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Medium Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380222 |
| Product UPC: | 4512822853581 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Mango Wood Console Table Plank |
| Mango Wood Console Table |
| Wood Console Table Plank Like |
| Edge Mango Wood Console Table |
| Wood Console Table Plank |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a simple yet stylish, wooden console table finished in a natural, medium-brown tone. It flaunts a live-edge top that is sure to elevate your space.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 16in W x 70in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Medium Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380222 |
| Product UPC: | 4512822853581 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Mango Wood Console Table Plank |
| Mango Wood Console Table |
| Wood Console Table Plank Like |
| Edge Mango Wood Console Table |
| Wood Console Table Plank |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























