
Rectangular Gray Metal With Two-Tier Shelves Bar Cart By Homeroots
Made Especially For Smaller Spaces, Tis A Slim, Metal Bar Cart Featuring Two Drawer-Like Rectangular Shelves.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 10in W x 32in D x 35in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gunmetal Gray |
| Shape: | Rectangular |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895604 |
| Product SKU: | 376009 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Metal Tier Shelves Bar Cart |
| Rectangular Gray Metal Tier Shelves |
| Gray Metal Tier Shelves Bar |
| Tier Shelves Bar Cart |
| Metal Tier Shelves Bar |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $241.73
-65%$241.73
$84.61More Images




Rectangular Gray Metal With Two-Tier Shelves Bar Cart By Homeroots
Made Especially For Smaller Spaces, Tis A Slim, Metal Bar Cart Featuring Two Drawer-Like Rectangular Shelves.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 10in W x 32in D x 35in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gunmetal Gray |
| Shape: | Rectangular |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895604 |
| Product SKU: | 376009 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Metal Tier Shelves Bar Cart |
| Rectangular Gray Metal Tier Shelves |
| Gray Metal Tier Shelves Bar |
| Tier Shelves Bar Cart |
| Metal Tier Shelves Bar |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Made Especially For Smaller Spaces, Tis A Slim, Metal Bar Cart Featuring Two Drawer-Like Rectangular Shelves.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 10in W x 32in D x 35in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gunmetal Gray |
| Shape: | Rectangular |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895604 |
| Product SKU: | 376009 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Metal Tier Shelves Bar Cart |
| Rectangular Gray Metal Tier Shelves |
| Gray Metal Tier Shelves Bar |
| Tier Shelves Bar Cart |
| Metal Tier Shelves Bar |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























