
Rectangular Dark Brown Mango Wood Finish Console Table With Light Brown Solid Wood Legs By Homeroots
Rectangular Dark Brown Mango Wood Finish Console Table With Light Brown Solid Wood Legs By Homeroots
This is a simple yet stylish, wooden console table finished in a two-tone dark brown palette.|Rectangular Dark Brown Mango Wood Finish Console Table With Light Brown Solid Wood Legs
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 18in W x 70in D x 29.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Dark Brown, Medium Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380224 |
| Product UPC: | 4512822853567 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Mango Wood Finish Console Table |
| Table Light Brown Solid Wood |
| Brown Mango Wood Finish Console |
| Wood Finish Console Table |
| Rectangular Dark Brown Mango Wood |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Rectangular Dark Brown Mango Wood Finish Console Table With Light Brown Solid Wood Legs By Homeroots
This is a simple yet stylish, wooden console table finished in a two-tone dark brown palette.|Rectangular Dark Brown Mango Wood Finish Console Table With Light Brown Solid Wood Legs
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 18in W x 70in D x 29.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Dark Brown, Medium Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380224 |
| Product UPC: | 4512822853567 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Mango Wood Finish Console Table |
| Table Light Brown Solid Wood |
| Brown Mango Wood Finish Console |
| Wood Finish Console Table |
| Rectangular Dark Brown Mango Wood |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a simple yet stylish, wooden console table finished in a two-tone dark brown palette.|Rectangular Dark Brown Mango Wood Finish Console Table With Light Brown Solid Wood Legs
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 18in W x 70in D x 29.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Dark Brown, Medium Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380224 |
| Product UPC: | 4512822853567 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Mango Wood Finish Console Table |
| Table Light Brown Solid Wood |
| Brown Mango Wood Finish Console |
| Wood Finish Console Table |
| Rectangular Dark Brown Mango Wood |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























