
Rectangular Brown Solid Wood Top With Black Metal Base Dining Table By Homeroots - 380482
96x42 Rectangular Brown Solid Wood Top with Black Metal Base Dining Table|96x42 Rectangular Brown Solid Wood Top with Black Metal Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 42in W x 96in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851891 |
| Product SKU: | 380482 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Metal Base Dining Table |
| 96X42 Rectangular Brown Solid Wood |
| Metal Base Dining Table |
| Base Dining Table |
| Wood Black Metal Base Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $2,652.81
-65%$2,652.81
$928.48More Images







Rectangular Brown Solid Wood Top With Black Metal Base Dining Table By Homeroots - 380482
96x42 Rectangular Brown Solid Wood Top with Black Metal Base Dining Table|96x42 Rectangular Brown Solid Wood Top with Black Metal Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 42in W x 96in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851891 |
| Product SKU: | 380482 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Metal Base Dining Table |
| 96X42 Rectangular Brown Solid Wood |
| Metal Base Dining Table |
| Base Dining Table |
| Wood Black Metal Base Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
96x42 Rectangular Brown Solid Wood Top with Black Metal Base Dining Table|96x42 Rectangular Brown Solid Wood Top with Black Metal Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 42in W x 96in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851891 |
| Product SKU: | 380482 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Metal Base Dining Table |
| 96X42 Rectangular Brown Solid Wood |
| Metal Base Dining Table |
| Base Dining Table |
| Wood Black Metal Base Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























