
Rectangular Brown Solid Wood Top With Black Metal Base Dining Table By Homeroots - 380462
79x39 Rectangular Brown Solid Wood Top with Black Metal Base Dining Table|79x39 Rectangular Brown Solid Wood Top with Black Metal Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 39in W x 79in D x 29in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852096 |
| Product SKU: | 380462 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Metal Base Dining Table |
| 79X39 Rectangular Brown Solid Wood |
| Metal Base Dining Table |
| Wood Black Metal Base Dining |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $2,486.03
-65%$2,486.03
$870.11More Images



Rectangular Brown Solid Wood Top With Black Metal Base Dining Table By Homeroots - 380462
79x39 Rectangular Brown Solid Wood Top with Black Metal Base Dining Table|79x39 Rectangular Brown Solid Wood Top with Black Metal Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 39in W x 79in D x 29in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852096 |
| Product SKU: | 380462 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Metal Base Dining Table |
| 79X39 Rectangular Brown Solid Wood |
| Metal Base Dining Table |
| Wood Black Metal Base Dining |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
79x39 Rectangular Brown Solid Wood Top with Black Metal Base Dining Table|79x39 Rectangular Brown Solid Wood Top with Black Metal Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 39in W x 79in D x 29in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852096 |
| Product SKU: | 380462 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Metal Base Dining Table |
| 79X39 Rectangular Brown Solid Wood |
| Metal Base Dining Table |
| Wood Black Metal Base Dining |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























