
Rectangular Brown Solid Wood Top & Base Dining Table By Homeroots
84x40 Rectangular Brown Solid Wood Top & Base Dining Table|84x40 Rectangular Brown Solid Wood Top & Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 40in W x 84in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852010 |
| Product SKU: | 380470 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Solid Wood Base Dining Table |
| 84X40 Rectangular Brown Solid Wood |
| Wood Base Dining Table |
| Brown Solid Wood Base Dining |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,510.59
-65%$1,510.59
$528.71More Images







Rectangular Brown Solid Wood Top & Base Dining Table By Homeroots
84x40 Rectangular Brown Solid Wood Top & Base Dining Table|84x40 Rectangular Brown Solid Wood Top & Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 40in W x 84in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852010 |
| Product SKU: | 380470 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Solid Wood Base Dining Table |
| 84X40 Rectangular Brown Solid Wood |
| Wood Base Dining Table |
| Brown Solid Wood Base Dining |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
84x40 Rectangular Brown Solid Wood Top & Base Dining Table|84x40 Rectangular Brown Solid Wood Top & Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 40in W x 84in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852010 |
| Product SKU: | 380470 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Solid Wood Base Dining Table |
| 84X40 Rectangular Brown Solid Wood |
| Wood Base Dining Table |
| Brown Solid Wood Base Dining |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























