
Rectangular Brown Solid Wood Top And Base Dining Table By Homeroots
91.5x38 Rectangular Brown Solid Wood Top and Base Dining Table|91.5x38 Rectangular Brown Solid Wood Top and Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 38in W x 91.5in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851921 |
| Product SKU: | 380479 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Solid Wood Base Dining Table |
| 91 5X38 Rectangular Brown Solid |
| Wood Base Dining Table |
| Brown Solid Wood Base Dining |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $2,182.83
-65%$2,182.83
$763.99More Images




Rectangular Brown Solid Wood Top And Base Dining Table By Homeroots
91.5x38 Rectangular Brown Solid Wood Top and Base Dining Table|91.5x38 Rectangular Brown Solid Wood Top and Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 38in W x 91.5in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851921 |
| Product SKU: | 380479 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Solid Wood Base Dining Table |
| 91 5X38 Rectangular Brown Solid |
| Wood Base Dining Table |
| Brown Solid Wood Base Dining |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
91.5x38 Rectangular Brown Solid Wood Top and Base Dining Table|91.5x38 Rectangular Brown Solid Wood Top and Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 38in W x 91.5in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851921 |
| Product SKU: | 380479 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Solid Wood Base Dining Table |
| 91 5X38 Rectangular Brown Solid |
| Wood Base Dining Table |
| Brown Solid Wood Base Dining |
| Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























